Mistr ve stavebnictví

Společnost HOMOLA holding s.r.o. hledá mistra ve stavebnictví. Pozice je určena pro stavaře se zkušenostmi s výstavbou a rekonstrukcemi staveb pro bydlení a staveb občanské vybavenosti.

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby,
• odborná praxe v řízení staveb min. 2 roky,
• ŘP skup. B – aktivní řidič, uživatelská práce na PC,
• dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup.

Náplň práce:

• organizace a řízení firemního týmu zaměstnanců a subdodavatelů,
• zabezpečení, provádění a koordinace materiální, technické a personální přípravy staveb,
• dohled a kontrola správného provedení stavebních prací,
• dohled na dodržování bezpečnostních předpisů a výrobních postupů,
• vedení stavebního deníku a příslušných dokumentů.

Nabízíme:

• práce na HPP, DPP, IČO
• v případě pracovního poměru na plný úvazek, smlouva na dobu určitou 1 rok, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
• nástup možný ihned,
• odpovídající finanční ohodnocení: nástupní mzda od 25 000,– Kč/měsíc,
• zázemí ryze české stavební firmy,
• možnost získání nových pracovních zkušeností, práci v příjemném kolektivu.

Benefity:

• elektronické stravenky ve výši 100,– Kč/směna, možnost závodního stravování,
• mobilní telefon,
• bezúročné zaměstnanecké půjčky,
• firemní akce pro zaměstnance,
• vzdělávací kurzy a školení.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail sekretariat@hholding.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi!