Bohuslavice

Stavební pozemky s IS

Chystáme k prodeji stavební pozemky v Bohuslavicích. Všechny pozemky budou prodávány včetně přípojek inženýrských sítí na hranici pozemku. V současné době probíhají stavební přípravy.

Orientační cena činí 2390.-Kč vč.DPH/m² (bude upřesněna dle skutečných nákladů).

Předpokládaný termín prodeje bude od 04/2022.

Umístění obce Bohuslavice:

Bohuslavice (okr.Opava) leží v české části Slezska, 2 km od města Dolní Benešov, 7 km od města Hlučín, 16 km od města Ostrava a ve stejné vzdálenosti od města Opava. Má přibližně 1800 obyvatel a rozlohu 1533 ha. Dominantou je barokní kostel Nejsvětější Trojice a Špakovský rybník. Jeho okolí je součástí klidové zóny uprostřed vesnice. Obcí protéká Bohuslavický potok, který se vlévá do potoka Opusta. Nadmořská výška se pohybuje od 230 m. n. m. do 290 m. n. m. . V jižní části je kaskáda rybochovných rybníků, s velmi bohatou florou a faunou. Lesy a kopce v severní části jsou součástí Hlučínské pahorkatiny.

Vybavenost obce:

V Bohuslavicích je mateřská a základní škola s bohatou mimoškolní činností, jako jsou kroužky, nebo tvorba školního časopisu. V obci je dostupná základní lékařská péče (praktický lékař pro děti a dorost, praktický lékař pro dospělé). K dispozici jsou služby České pošty s.p., knihovna, kadeřnictví, manikúra, pedikúra či masáže. Dále zde můžete využít dvě samoobsluhy a tři restaurační zařízení. V obci působí značné množství zájmových spolků a sdružení. Za zmínku stojí SK Bohuslavice, SDH Bohuslavice, HC Buldoci Bohuslavice (amatérská hokejová liga), nebo spolky zahrádkářů, rybářů a včelařů. Obec žije bohatým společenským životem postaveným na jak kulturních, tak i sportovních akcích pořádaných v průběhu celého roku.