Úspěch v 17. ročníku soutěže Stavba roku Moravskoslezského kraje

 

Máme skvělou novinku!  S velkým potěšením oznamujeme, že naše společnost HOMOLA holding s.r.o. byla klíčovým partnerem při výstavbě úspěšného  sídla  společnosti  SCASERV a.s., které  získalo  hlavní  cenu  v  soutěži  Stavba  roku Moravskoslezského kraje v kategorii průmyslová stavba.


Nová výrobní hala o rozměrech 20x80 metrů byla vybudována od základů v období od července 2020 do února 2021. Tato stavba kombinuje moderní technologie a inovativní design a nyní poskytuje vynikající pracovní prostor pro SCASERV.
Administrativní budova společnosti SCASERV je dalším impozantním prvkem projektu, který jsme měli čest realizovat. Během období od ledna 2021 do září 2022 byla postavena čtyřpatrová budova, která zahrnuje výstavní prostory, kanceláře a moderní zázemí.
Areál SCASERV byl rozšířen a modernizován od září 2021 do května 2022. Zahrnuje nový sjezd z ulice Frýdecká a moderní parkovací plochy pro zaměstnance a návštěvníky.


Jsme  hrdí  na  to,  že  jsme mohli být součástí tohoto výjimečného projektu  a  našeho  partnera  SCASERV  podpořit v dosažení  tohoto prestižního ocenění.